Izvēlne
Bildes
Web Kameras
Web Vietņu Katalogs
BitTorrentu Saraksts
Online TV
Online Filmas
Online Radio
Online Spēles
Ieeja
Aptauja
Vai pēc tavām domām Krievija kaut kad nākotnē varētu iebrukt Baltijas valstīs ?
Pavisam atbildējuši: 258
Lasītākais Raksts
Bezmaksas bilžu pārveidošana internetā
Pievienoja - wD
Lasits - 28542
Reitings - 5
Dažādi Fona Attēli tavam mobīlajam ! [240x320]
Pievienoja - wD
Lasits - 18191
Reitings - 3
Tagad skaties Latvijas TV arī ārzemēs ar wD !
Pievienoja - wD
Lasits - 17612
Reitings - 4
Laba bezmaksas 3D interjera programma !
Pievienoja - wD
Lasits - 16980
Reitings - 5
Kā skatīties TV3, vai Lattelecom Online-TV no ārzemēm, apejot aizliegumus un bezmaksas
Pievienoja - wD
Lasits - 8573
Reitings - 5
Online Filmas
Mirušais Sniegs 2 / Операц...
Esamība / Превосходство / ...
Nožēla / Випака / Repentan...
Sabotāža / Саботаж / Sabot...
Samalts / Смешанные / Blen...
Rītdienas Robeža / Грань б...
Statistika

Kopā online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Interneta Veikals
, jo notiek aktīva darbība pie interneta veikala izveides.
Palieciet ar mums.
Jūsu wD
Sākums » Ziņu arhīvs
Raspberry Pi ir iespējams kontrolēt no datora ar VNC (Virtual Network Computing) palīdzību. Viss kas nepieciešams ir uzstādīt vnc klientu uz Raspberry Pi un pēc tam no datora pieslēgties pie tā. Šajā pamācībā tu iemācīsies, kā uzstādīt vnc klientu uz sava Raspberry Pi, kā tam pieslēgties no datora un kā arī uzstādīt automātisko palaišanu, tiklīdz Raspberry Pi tiek ieslēgts, tādejādi atvieglojot piekļuvi pie Raspberry Pi no datora.

> No sākuma jaatjaunina apt-get komanda :
sudo apt-get update

> Nakamajā solī, mums ir jauzstāda VNC serveris, šajā pamācībā mēs izmantosim tightvncserver :
sudo apt-get install tightvncserver

> Kad instalācija ir pabeigusies, mums ir nepieciešams palaist tightvncserver. Būs nepieciešāms ievadīt paroli, kura vēlāk būs nepieciešama piekļuvei pie Raspberry Pi no datora. Pie jautajuma -> Would you like to enter a view-only password (y/n)?, izvēlamies n. :
vncserver :1 -geometry 1024x728 -depth 24

Lai piekļūtu pie Raspberry Pi no datora, ir nepieciešams uzzināt Raspberry Pi paroli, tas ir iespējams ar ifconfig komandas palīdzību :
ifconfig

Mūsu Raspberry Pi ir pieslēgts pie interneta kabeļā, tadēļ mēs izmantojam eth0 interneta adresi (Mūsu gadījumā tā ir 192.168.0.54).
... Lasīt Vairāk »
  Raksts apskatīts 1542 reizes | Pievienots: 18.06.2014

Šajā rakstā mēs demonstrēsim, kā ar potenciometra palīdzību mainīt LED lampiņas mirgošanas ātrumu uz Androino Uno. Šo pamācību var veikt arī uz citiem Androino modeļiem.

Potenciometra definīcija: Elektromēraparāts, ar ko mērī vai noņem noteiktu elektrodzinējspēku (EDS) un elektrisko spriegumu. Izmantojot noteiktas pretestības, ar potenciometru var noteikt arī strāvas stiprumu un jaudu.
B. Rolovs. Par fiziku un fiziķiem. Fizikas terminu skaidrojošā vārdnīca.
R., Zinātne, 1989
Nepieciešams:
  • Arduino
  • Breadboard
  • LED lampiņa
  • Savienotāj-vadi jeb Breadboard wires
  • 330 Omu (Ω) rezistors
  • Arduino Applikācija no Arduino.cc, lai varētu ieprogrammēt Arduino
Pirmais solis
Pieslēdzam Arduino pie datora, labajā pusē apakšējā stūrī būs norādīts jūsu Arduino veids (Mūsu gadījumā Arduino Uno) un kuru portu Arduino izmanto (COM*, kur * ir skaitlis, piemēram COM3). Dodamies uz Tools > Serial Port > Atķeksējam portu, pie kura pieslēgts Arduino (parasti tas būs jau atķeksēts).Otrais solis
Pievienojam potenciometru pie Breadboard, jū ... Lasīt Vairāk »
  Raksts apskatīts 1653 reizes | Pievienots: 06.06.2014

Hey, čau visiem. Pēdējās dienas mēs esam nedaudz uzlabojuši White Dove mājaslapu, jo pēdējo gadu laikā, mēs laikam bījām nedaudz padevušies slinkumā. Bet tas nekas, mēs esam atgriezušies, un turpmāk periodiski tiks atjaunotas visas no White Dove sadaļām. Esam nomainījuši logo, un pievienojuši jaunas filmas. Turpmāk nereģistrētiem lietotājiem būs iespējams veikt ierakstus čatā. Turpmāk būs iespējams novērtēt rakstus ar zvaigzītēm, mūsu prāt tas atspoguļotu tos rakstus, kuri jums ir viss vairāk patikuši. Tika noņemta Podkāsta sadaļa, jo nav īsti skaidrs, vai tā tiks jebkad turpināta. Šobrīd mēs domājam atvērt kādu jaunu sadaļu. Šobrīd norit darbi pie foruma izveides, no dizaina puses viss ir gatavs, un šobrīd tiek domāts pie foruma tēmām, ja tev ir kādi ieteikumi, lūdzu atstāj tos komentāros. Okey, cerams ka šis jums nedaudz paskaidroja, kur mēs šobrīd esam un kas notiek. wink

  Raksts apskatīts 1305 reizes | Pievienots: 30.05.2014

Šajā rakstā tiks parādīts, kā apiet aizliegumu skatīties Latvijas televīziju no ārvalstīm. Smieklīgi, bet fakts ir tāds, ka mūsu valsts televīzijas kanālu īpašnieki ir apsēsti ar translēšanas aizliegumiem, no ārvalstīm. Tas ir diezgan kaitinoši, it īpaši ja tu vēlies paskatīties ziņas, vai piemēram kādu sporta spēli. Nenoliedzami, ārzemju kanāli aizstāj Latvijas kanālus, bet katram no mums ir tādi brīži, kad vēlamies paskatīties kaut ko arī dzimtajā valodā. Ir pamanīti arī daži pakalpojumu sniedzēji kuri par diezgan lielu samaksu piedāvā skatīties Latvijas televīzijas kanālus Online, diezgan savtīgi un mantkārīgi. Tas nekas, tādēļ ka mums ir līdzeklis kā cīnīties pret tādiem pakalpojuma sniedzējiem. Vienkārša atbilde, proxy. Ar proxy palīdzību ir iespējams paslēpties zem kādas citas IP (Interneta Protokola) adreses. Šajā rakstā es parādīšu kā uzstādīt proxy serveri uz FireFox. Ja tev nav FireFox un tu vēlies skatīties Latvijas televīziju, tad diemžēl tev nāksies lejuplādēt to, vai arī kā alternatīva, tu vari atrast kādu pamācību kā uzstādīt proxy uz tava iemīļotā interneta pārlūka (IE, Opera, Chrome u.c.).Lietas kuras būs nepieciešamas:


  • FireFox interneta pārlūkprogramma

  • Aktīvs Proxy


Nedaudz par proxy. Šeit ir divas iespējas, meklēt darboj ... Lasīt Vairāk »
  Raksts apskatīts 8573 reizes | Pievienots: 28.05.2014

Pirms mēs sākam, tev ir nepieciešams iPhone, iPad vai iPod Touch, kurš ir uzlauzts jeb JailBroken, ja nezini kā uzlauzt savu iPhone, iPad vai iPod Touch, tad to vari uzzināt šeit. No sākuma, nedaudz par pašām aplikācijam. Aplikācijas sastāv no daudzām un dažādām funkcijām, kuras ir ieprogrammētas darīt kādu uzdevumu, dažiem var likties ka aplikācija sastāv no viena faila, bet patiesībā viss nav tik vienkārši, pat pati parastākā aplikācija sastāv no vairākiem citiem failiem. iPhone iOs aplikācijas parasti sastāv no audio, attēla un cita veida failiem. Piemēram dažas aplikācijas saglabā visus parametrus iekš *.plist faila, kuru jebkurš ar uzlauztu iPhone, iPad vai iPod Touch var atvērt un nomainīt tajā esošo informāciju, līdz ar to, piemēram tev nav nepieciešams pavadīt neskaitāmas stundas mēģinot pārspēt sava drauga rekordu kādā diezgan dumjā spēlīte, kura vienkārši nozog tik dārgo laiku. Šajā rakstā būs apkopota informācija, kā bez īpašām programēšanas zināšanām, tu vari redzēt visas aplikācijas funkcijas, un izmainīt dažas opcijas, piemēram, lai noņemtu kaitinošas reklāmas, vai arī nedaudz pašmaukties un piemēram nomainītu cik punktus saņem par vienu gājienu u.t.t.

Lai veiksmīgi mēs varētu ķerties klāt, tev būs nepieciešams:

  1. Uzlauzts iPhone, iPad vai iPod Touch
  2. ... Lasīt Vairāk »
  Raksts apskatīts 1450 reizes | Pievienots: 26.05.2014

Ir atkal pienācis laiks atjaunināt Online Filmas sadaļu. Piedāvājam 3 seriālus un 7 filmas, kā arī tuvākajā laikā tiks pievenotas vel vairāk filmas un tv seriāli. Komentārtos varat atstāt filmu un tv seriālu nosaukumus, ja vēlaties, lai mēs tos pievienotu pie Online Filmām.

Simts / Сотня / The 100 [9 Sērijas][2014]


Salema / Salem [5 Sērijas][2014]

No Krēslas Līdz Rītausmai / От заката до рассвета / From Dusk Till Dawn [9 Sērijas][2014]

Miesnieka Puiši / Обвальщики / Butcher Boys [2012]

Okulus / Окулус / Oculus [2013]

Pakaļgaita / Оторвы / Ass Backwards [2013]

Izvākšana / Эвакуация / Extraction [2013] ... Lasīt Vairāk »
  Raksts apskatīts 1403 reizes | Pievienots: 22.05.2014


    Lai varētu veiksmīgi darboties ar Raspberry Pi, ir nepieciešamas dažas pamatzināšanas no Linux operētāj-sistēmas. Raspbian ir Linux operētāj-sistēmas veids, toties Linux ir būvēts uz UNIX bāze jeb tā sauktā pamata-koda (Kernel), līdz ar to, lai darbotos ar Raspbian ir nepieciešamas zināt pāris standarta komandas. Šajā rakstā es vēlējos uzskaitīt pāris komandas kuras var lietot termināli, jeb tā sauktajā sistēmas-apvalkā (System Shell). Pārsvarā šīs komandas pieredzējis Linux lietotājs lieto ikdienā un parsvarā, kas biedē iesācējus, ir tas ka, šīs komandas ir ļoti daudz un diezgan grūti tās visas uzreiz atcerēties.
    Pirms es sāku uzskaitīt dažādas komandas, vēlējos nedaudz pieminēt kā darbojas Linux. Galvenais lietotājs ir root, tas Windows operētāj-sistēmas lietotājiem varētu atgādināt Administrātora lietotāju. Tādēļ Linux lietotajiem nav ieteicams ikdienā lietot operētāj-sistēmu kā root lietotājs, jo tas nes risku operētāj-sistēmai. Lai instalētu vai darītu kaut ko, kam ir nepieciešams root lietotāja atļāujas, šim nolūkam ir paredzēta speciāla komanda "sudo" ar kuras palīdzību vienkārš lietotājs var uz noteikto brīdi instalēt, vai mainīt informāciju kā super lietotājs (ne root lietotājs).
Pāris no šīm ko ... Lasīt Vairāk »

  Raksts apskatīts 1526 reizes | Pievienots: 16.12.2013

    Vispirms mums nepieciešams Raspberry Pi un SD atmiņas karte, kurai jabūt formatētai. Gadījumā ja tā nenāk komplektā ar Raspberry Pi, tai ir javeic formatēšana izmantojot formatēšanas palīgrīku no SD Asociācijas vietnes. Parasti perkot Pi komplektu, SD atmiņas karte ir jau sagatavota darbam, tas ir paredzēts vairāk tiem cilvēkiem, kuri neorientējas uzstādīšanas jomā. Viss labāk ir izmantot jaunāko Raspberry Pi uzstādīšanas programu NOOBS. To var lejuplādēt šeit.
    Bet pirms sāku uzskaitīt soļus, vēlējos padalīties ar savu Raspberry Pi, kuru pāris dienas atpakaļ saņēmu. Tā ir davana no mana brāļa. Paspēju jau aizskriet līdz veikalam un iegādāties PiBow Rainbow apvalku, un tā lūk šobrīd izskatās mans Raspberry Pi.

   Ok, atgriežoties pie raksta, sekojot šiem soļiem jūs varēsiet uzstādīt Raspberry Pi, tā lai tas būtu gatavas darbam :
1.) Ieliekam SD a ... Lasīt Vairāk »

  Raksts apskatīts 1597 reizes | Pievienots: 15.12.2013

Iepriekšējā rakstā, es ieminējos par citām vietnēm kurās var mācīties programmēšanu. Līdz ar to, iedomājos ka šī vietne kādam varētu būt diezgan noderīga. Codecacademy (Kodu akadēmija) ir projekts ar kura palīdzību var bez maksas mācīties - JavaScript, HTML/CSS, PHP, Python, Ruby. Princips ir līdzīgs kā CODE.org, bet Codecacademy ir daudzreiz nopietnāks projekts, jo tas piedāvā izvēlēties no vairākām programmēšanas valodām, un mācību stils ir vērsts vairāk uz nopietnākiem cilvēkiem, kuri vēlas iemācīties programmēšanas pamatus. Noderīga dažiem varētu šķist Python programmēšanas valoda, jo diezgan daudzi projekti priekš Raspberry Pi ir rakstīti tieši šajā valodā. Codecacademy pēc katra līmeņa piešķir virtuālu žetonu, ar kuru var palielīties facebook, twitter vai kādā citā portālā. Šī projekta aizsākumi meklējami Ņūjorkā, kur atrodas šī izglītības iestāde. Pamata motivācija bijusi tam, ka mūsdienu skolas ir novecojušas, jo mūsdienās informācijas tehnoloģijas attīstās ar neiedomājamu ātrumu, par ko mēs vakar varējām sapņot, šodien tā jau ir kļuvusi par ierastu lietu, un pēc pāris gadiem tā šķitīs aizvēsturiska. Codecacademy investoru saraksts ir diezgan garš - Union Square Ventures, Index Ventures, Kleiner Perkins, O'Reilly, SV Angel, Thrive Capital, CrunchFund, Collaborative Fund, Founder Collective, Yuri Milner, Vivi Nevo, Richard Branson u.c ... Lasīt Vairāk »

  Raksts apskatīts 1411 reizes | Pievienots: 11.12.2013

Stunda ar kodu ir interesants projekts, kurš šovakar piesaistīja manu uzmanību. Šis projekts motivē jebkura vecuma cilvēkus, kuri ir ieinteresēti datorzinībās, un kuri vēlētos izmēģināt kā tas ir programmēt, un šis projekts piedāvā uzrakstīt pāris rindas ar kodu. Šim projektam var pieteikties jebkurš interesents, un pozitīvi ir tas, ka šis projekts ir bezmaksas. Programmēšanas princips ir līdzīgs kā uz Raspberry Pi Scratch, kur kodu savieno kā puzli. Šis projekts ir ieguvis lielu atsaucību Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tukstošiem skolu ir pieteikušās šim projektam. Reklāmas rullīti redzamas tādas slavenas personības kā Baraks Obama, Bils Geits, Eštons Kačers u.c.
Projekta pamata doma ir ieinteresēt nākamos programmētājus. Mūsdienās arvien biežāk, lielu atsaucību iegūst projekti kuri ir saistīti ar datorzinībām, kā spilgtu piemēru var minēt Raspberry Pi, kuram starp citu būs atvēlēta atsevišķa White Dove sadaļa, kurā tiks publicēti dažādi visnotaļ interesanti projekti.
Tostarp kā izrādās daudzas mācību iestādes nemaz nemāca programmēšanas pamatus, līdz ar to Amerikā programmētāju amats ir viens no vislābāk atmaksātākajiem darbiem, jo industrijā trūkst programētāju.
Ir arī citas mājaslapas kuras piedāvā nedaudz nopietnāka satura programmēšanas pamatu apgūšanu, bet Stunda ar kodu ir vairāk vērsta uz jauniešu auditoriju, kurai programmēšanu parāda no vi ... Lasīt Vairāk »

  Raksts apskatīts 1519 reizes | Pievienots: 10.12.2013

1 2 3 ... 16 17 »
Meklēšana

Fona Attēli
Attēla izmērs - 1366x768

Attēla izmērs - 1366x768

Attēla izmērs - 1366x768

Attēla izmērs - 1366x768

Attēla izmērs - 1366x768

Attēla izmērs - 1366x768

Attēla izmērs - 1366x768

Attēla izmērs - 1366x768

Rakstu Arhīvs